جلاسنج

 

شرکت جلاسنج در سال 1360 تاسیس گردید و در همان سال اولین تولید خود را که پولیش فلزات بود در تیوب های 46 گرمی به بازار عرضه کرد و در سال 1362 پولیش اتومبیل را در 2 نوع نرم و زبر در بسته های 700گرمی به تولید خود افزود و در سال 1365 چسب سنگ  به محصولات اضافه گردید و یک سال بعد بتونه سنگی نیز جزو تولیدات قرار گرفت .

پولیش فلزات

پولیش فلزات

پولیش فلزات در تیوب های 44 گرمی و قوطی های فلزی 700 گرمی تولید میگردد . رنگ ظاهری این پولیش صورتی بوده و بعد از استفاده هیچگونه رنگی از خود باقی` نمیگذارد . مصرف کنندگان خانگی این پولیش  را با مالش دستی روی فلزات بکار میبرند ولی صنعتگران  پولیش فلزات را بوسیله دستگاه های پرداخت استفاده میکنند . پولیش فلزات علاوه بر براق کردن کلیه فلزات از قبیل طلا – نقره – برنج – مس – استیل و غیره برای چرکبرداری کلیه سطوح حتی محل های رنگ شده و پلاستیک سخت مثل بدنه کامپیوتر و جارو برقی مناسب است.

 

پولیش نرم و زبر 

 پولیش زیرپولیش نرم

پولیش اتومبیل جلاسنج در بسته های 700 گرمی – 350 گرمی – 200 گرمی و برای کارخانجات در ظروف بزرگ عرضه میگردد . پولیش اتومبیل در 2 نوع زبر و نرم با مشخصات زیر تولید میگردد.

1 – پولیش زبر با رنگ اخرایی که در بازار بنام پولیش قرمز معروف است با دانه بندی 600 مش مناسب برای برطرف کردن ناهمواری های سطح رنگ مناسب است .

2 – پولیش نرم با رنگ کرم که در بازار بنام پولیش سفید معروف است با دانه بندی بسیار کوچک برای براق کردن سطح رنگ اتومبیل مناسب است

.چسب دوقلو معمولی جلاسنج

چس دوقلو معمولی

چسب دوقلو غیر شفاف معمولی در بسته های 18 گرمی تولید میگردد . این چسب برای چسبانیدن فلز- شیشه –سرامیک – چوب و بیشتر اجسام بجز پلاستیک های نرم مناسب است . زمان مصرف چسب دوقلو جلاسنج بعد از مخلوط دو قسمت در دمای 25 درجه سانتیگراد 5 دقیقه است و بعد از 10 دقیقه چسب گیرایی خود را بدست آورده و پس از 2 ساعت کاملا به قدرت میرسد . . خصوصیات چسب دوقلو معمولی نسبت به دوقلو شفاف مقاومت بیشتر در حرارت است . چسب دوقلو جلاسنج 4 سال از تاریخ تولید گارانتی دارد.

چسب دوقلو شفاف جلاسنج

چسب دوقلو بی رنگ جلاسنج

چسب دوقلو شفاف در بسته های 15 گرمی تولید میگردد . این چسب برای چسبانیدن فلز – سرامیک – شیشه – چوب - فایبر گلاس و غیره بجز پلاستیکهای نرم و چرب مناسب است . خصوصیات چسب دوقلو شفاف خاصیت ارتجاعی بعد از خشک شدن و بی رنگ بودن آن است . چسب دوقلو 5دقیقه ای شفاف جلاسنج بعد از مخلوط قسمت A  و قسمت B   در دمای 25 درجه سانتیگرادبعد از 5 دقیقه گیرایی خود را بدست می آورد و بعداز 2 ساعت قابل بهره برداری است . چسبهای دوقلو جلاسنج از تاریخ تولید 4 سال گارانتی دارد

 

 

چسب سنگ جلاسنج

چسب سنگ

چسب سنگ جلاسنج در بسته های 80 گرمی – 220 گرمی – 400 گرمی – 800 گرمی و برای مصارف صنعتی در بشکه های 280 کیلویی تولید میگردد . چسب سنگ جلاسنج 2جزئی است و برای چسباندن انواع سنگهای مصنوعی و طبیعی – چوب و غیره مناسب است و همچنین برای پر کردن منافذ ساختمان و محل های مرطوب مثل حمام و دستشویی کاربرد دارد . چسب سنگ جلاسنج 14 ماه از تاریخ تولید از طرف کارخانه گارانتی میشود.